DSC_4173.JPGDSC_3873.JPGlucienne.jpgDSC_4267.JPGCIMG5127.JPGclubhuisbinnen.jpgfamilie.jpgedbar.jpgdames.jpgconditietrainingkopie.jpgDSC_0032.jpgbal.jpgDSC_0014.jpgfoto_rackets.jpgDSC_3837.JPGpjotractie.jpgDSC_0063.jpgIMG_7884.JPGclubhuisbuiten.jpg
World Team Cup Rolstoeltennis begint over   34 Dagen

Hieronder is de voorlopige teamindeling voor de voorjaarcompetitie 2018 weergegeven. De aanvoerders zijn vetgedrukt. 

Vrijdag dames

Dames dubbel 1 17+     Dames dubbel 2 17+       
Jenneke Smit   Yvonne van der Toom  
Anita Tempel   Pauline Faken  
Monique Bos              Judith van der Lee  
Ineke Kosse   Saskia Blok  
Colette Smit   Mariëlle Bijsterbosch  
Annetta Koetsier   Martine Kooi  
       
Dames dubbel 1 35+         
Annie Blom      
Marion Keizer      
Jacklien den Turk          
Lidewij Sel      
Paula Bomhof      

Vrijdag gemengd

Gemengd dubbel 1 35+        Gemengd dubbel 1 17+         
Jolanda Broer   Marc Neijenhuis  
Johan van de Weijer   Christian Op de Haar  
Janny Bozon   Elske Bonhof  
Ruud Huisman   Alan Wemmenhove  
John van Ham   Cuny Kluin  
Diana Baltus   Marcel Tulk  
    Quirine van Asselt  
       
Gemengd dubbel 2 35+       
Piet Vergunst  
Willem van der Toom  
Marjo Prigge  
Anouk ten Arve  
Daphne Houweling  
Gerstel de Jong  
   

Zaterdag dames

Dames 1 17+      Dames 2 17+

 

 

Petra Meurs   Hetty Reints Bok
Tanja Varkevisser   Karin Dortmans
Tine Looijenga
  Rita Paalman
Marion Huisman   Ingrid Pasop
Rianne Buist   Paulien Schuttinga
    Esther Mercx
       
Dames 3 17+
  Dames 4 17+
 
Monique Reinders      Olga van Dijk  
Renate Klokkers   Marie-José  Laarakker     
Gonny Feenstra   Mandy Klokkers  
Willeke Wassink   Britt Plattel  
Belinda Blikman   Evelien Fasel  
Susan Nieboer      
Coby van Buuren      
       
Dames 5 17+      
Natasja Weerdestijn      
Ina Beumer      
Linda Bosgoed      
Patricia Tieman      
Wilma Lammers      
       

Zaterdag gemengd

Gemengd 2 17+   Gemengd 1 17+  
Susan van Werven   Myrthe Huberts  
Jelle Rozema   Jeroen Pelgrim  
Erik Wubbolt   Britt Wolters  
Marije van Koeveringe      Jelke Nijhof  
    Gregory Florax  
    Tom Elbersen  
       
         
Gemengd 3 17+   Gemengd 5 17+
 
Yvette de Kramer   Sabine Rouhorst      
Marjolein de Jong   Nanda Bolt  
Petra de Jager   Martin de Groot  
Arnoud Stoker   Theo-Willem Hulshorst     
Ronald Stokebrand   Wijnie Brouwer  
Pieter Boerrigter   Fokke Bolt  
       
Gemengd 6 17+
  Gemengd 4 17+  
Bert Hardenberg   Leonie Puister  
Sietske Barkhof   Hedda Kouwenbeerg  
Anja Dekker   Coen Puister  
Cornélie van den Haak   Nina de Rijk  
Henk Bulthuis   Jordy Huisman  
Esther Oosterhuis   Yolanda ter Borg  
       
Gemengd 7 17+    Gemengd 1 35+  
Etienne Hurenkamp              Ruben van den Brink       
Simon Oudbier   Stieneke Torringa  
Kristal Stuifzand   Ed Pieters  
Peter Schutte   Inge Gammauf  
Sanne van de Maat   Ronald Joustra  
Miranda Hurenkamp   Els Moret  

Zaterdag heren

Heren 1 17+   Heren 2 17+  
Bart Reints Bok   Mark Verra  
Cristian Hummelink   Peter Hoeks  
Eelco de Vos   Dennis Hulleman  
Niek Hesse   Maurice Smit  
Bob de Graaff   Patrick Verdonk  
       
Heren 3 17+   Heren 4 17+  
Gertie Paalman   Pascal Steenhuis  
Albert Blikman      Robert Bijwaard  
Bernt Jan ten Arve   Dimitri Buitenhuis  
Herbert Kuipers   Dennis Pols  
Sietse den Dekker   Hans ter Maten  
Jerome van Beek         Laurens Masselink   
       
Heren 1 35+   Heren 2 35+  
Jan Tony Veer   Pascal Ong   
Nico Brouwer   Gernant Busscher  
Wim Klokkers   Ron Koldenhof  
Roberto Landkroon   Peter van den Heuvel     
Jan-Pieter Tuytel    Hans Nijenkamp  
    Frits Mulder  
    Peter Groen  
    Leo van den Heuvel  
    Frank Scipio  
       
Heren 3 35+   Heren 4 35+  
Ed Puister   Bert Veldkamp  
Job Kooi   Henry Langenbach  
Jan Puister   Arend-Jan Schoolderman     
Henk ter Borg    Carlo Boelen  
Marco Fasel   Gert Weterkamp  
       

Zondag gemengd

Gemengd1 35+            Gemengd 2 35+  
Lucienne Hoogland   Hannie van Butzelaar            
Jos Mathijssen   Kursat Akkerman  
Jim de Vries   Tineke van den Berg  
Anja Prins   Hans van Laar  
    Nienke Veldhuis  
    Freek Smit  
       

Zondag heren

Heren 1
    
Paul Wennink  
Michiel Otten  
Dylan Hulshorst  
Sander Kamminga  
Floris Varkevisser  
Bas ter Weele  
   
Heren 2  
Jelle Weerdestijn  
Casper van Dijk  
Robin Verra  
Jesper Bolt  
Ivan Miosevic    
   

Zondag dames

Dames 1
      
Cynthia Dekker  
Nikita Hulshorst  
Laura Jonker  
Romy Veelers  
Emma den Dekker         
Roos ter Borg    
Tess Van der Feen  
     
Dames 2    
Martina Huijgen    
Bente Stokebrand    
Nina Pelgrim    
Lindy Baltus    
Lotte de Bruin
   
     

Zondag instapcompetitie 8/9

Team 1                
Jenny Brock                
Joella Morssink  
Sanneke Heij  

Reservespelers

Rita van den Heuvel     
Anja Ten Berk de Boer     
Willem Ijzerman  
Marianne Ameshoff  
Sven Meeuwissen   
Vincent Bakker   
Wytze de Jong  
Teun Bambacht   
Raymond Unterhorst  

end faq

Onze sponsoren: