lucienne.jpgDSC_0063.jpgclubhuisbuiten.jpgCIMG5127.JPGpjotractie.jpgDSC_3837.JPGbal.jpgDSC_0014.jpgIMG_7884.JPGfoto_rackets.jpgdames.jpgDSC_3873.JPGfamilie.jpgedbar.jpgDSC_4173.JPGDSC_4267.JPGclubhuisbinnen.jpgconditietrainingkopie.jpgDSC_0032.jpg

Hieronder is de voorlopige teamindeling voor de voorjaarcompetitie 2018 weergegeven. De aanvoerders zijn vetgedrukt. 

World Tour Zondag Groen

Groen 2 Sprenkelaar 1

    Groen 2 Sprenkelaar 2
 
Esmée ten Arve   Luc Dinnissen  
Thyra van den Belt    Cas Hanekamp    
Rosalie Daems   Kars Hibma  
Cato Hardenberg   Chiel de Jong  
Mira Kranenbarg   Roméo de Rooy   
Amélie Nieuwland   Jasper Versnel  
Laure Nieuwland      
Annefleur Op de Beek      
       

Groen 2 Sprenkelaar 3  

   Groen 2 Sprenkelaar 4
 
Giel van 't Erve    Nathalie Brink  
Ryan Grave   Yaël ten Napel   
Noah Ordelman   Jolie Reeker  
Sebastiaan Verra   Naomi Scholten   
Alexander Wonink   Merel van der Sluis  
    Hanne van der Toom  
       

World Tour Zondag Rood

Rood 2 Sprenkelaar 1

  Rood 2 Sprenkelaar 2    
Finn Hanekamp   Thijs Versnel  
Emma Kuipers    Neal Wemmenhove  
Bente van der Lee   Sara Zwikker  
Lucas Reints Bok   Matiez Blaas  
Tobian Singel   Noah Duijnisveld  
Noortje van der Toom   Thomas Altena  
David vd Berg   Sanne Jongstra  
    Phileine Bus  
    Tijmen Mossink  

 World Tour Zondag Oranje

Oranje 2 Sprenkelaar 1     Oranje 2 Sprenkelaar 2    
Valerie ten Arve   Karlijn Bauling  
Julius Jansen   Cas Bosch  
Tigo Jansen   Oscar Broos  
Manouk de Jong   Annabelle Stülke  
Morzal Faizi    Charli Suvaal  
Kim Prigge   Sem van der Vegt  
Mika Rieske   Ryan Wemmenhove  
    Tristan Goudemond  
       
Oranje 2 Sprenkelaar 3    Oranje 2 Sprenkelaar 4     
Ivana Visser   Iris Boeder  
Stella Bosgoed   Margriet Boeder  
Tjerk de Jong    Indira Hoogen Stoevenbelt  
Fiona Grana Bosgoed   Tessa Klopman  
Aylin van Leeuwen   Jana Logmans  
Julia Zwikker   Lisanne Westerink  
Micha Vroege      
Bas van Gerrevink      

 

Zondag meisjes

Meisjes 1, 11 t/m 17   Meisjes 2, 11 t/m 17   
Babette Teijgeler   Kiki Ekelmans  
Femke Weerdestijn    Isabelle Arends  
Julia Hoedemakers   Fleur de Jong  
Lotte Spitzen   Sterre van Kampen  
Vera den Dekker   Lisa Hoedemakers  
       

Zondag jongens

Jongens 1, 10 t/m 14      
Jurgen Torn  
Thijmen Torn  
Jochem Dekker  
Fabian Torn  
Ruben Verkooijen      
   
Jongens 2, 10 t/m 14        Jongens 1, 11 t/m 17     
Chico Micali       Mike Ong  
Stijn Bosch   Laurens van Brummelen     
Hugo Basgoed   Daan Kooi  
Bart van Kampen   Philip Varkevisser  
Tristan Burgering   Bas Wubbolt  
       

Zondag jeugd gemengd

Gemengd 1, 10 t/m 14     
Siebe Kooi  
Jonathan Raap  
Stijn Kosters  
Nina Schrave  
Meike Bulthuis  
   

 

end faq

 

Onze sponsoren: