DSC_4173.JPGfoto_rackets.jpgDSC_3837.JPGDSC_0063.jpgDSC_0014.jpgDSC_0032.jpgconditietrainingkopie.jpgclubhuisbinnen.jpgIMG_7884.JPGedbar.jpgpjotractie.jpglucienne.jpgDSC_4267.JPGclubhuisbuiten.jpgfamilie.jpgbal.jpgDSC_3873.JPGdames.jpgCIMG5127.JPG
World Team Cup Rolstoeltennis begint over   34 Dagen

Hieronder zijn de teams voor de najaarscompetitie 2017 weergegeven. De aanvoerders van het team zijn vetgedrukt. Standen en uitslagen zijn te vinden door op de teamnaam te klikken.

Vrijdag

Gemengd (dubbel) 1 35+ 1e klasse   Gemengd (dubbel) 2 35+ 2e klasse
     
Roberto Landkroon     Paul Jongstra  
Kursat Akkerman   Margreet Ekelmans  
Hans van Laar   Nienke Veldhuis  
Tineke van den Berg   Sandra Duijnisveld  
Stieneke Torringa   Marco Duijnisveld  
Yvette de Kramer   Aad Hoogeveen  
Els Moret      
Ed Pieters      

Gemengd (dubbel) 3 35+ 3e klasse     Gemengd (dubbel) 1 17+ 2e klasse    
Willem van der Toom   Simon Oudbier  
Marjo Prigge   Etienne Hurenkamp  
Paul van der Lee   Peter Schutte  
Anouk ten Arve   Kristel Stuifzand  
Gerstil de Jong   Ilona van Harsselaar  
Daphne Houweling   Miranda Hurenkamp  
Piet Vergunst      
Sandra Schaufeli      
       

Dames (dubbel) 1 17+ Hoofdklasse   
Hedda Kouwenberg  
Leonie Puister  
Nanda Bolt  
Wijnie Brouwer  
Marjolein de Jong  
   

Dames (dubbel) 2 17+ 3e klasse     Dames (dubbel) 1 35+ 3e klasse        
Martine Kooi   Annie Blom  
Saskia Blok   Marion Keizer  
Mariëlle Bijsterbosch   Lidewij Sel  
Yvonne van der Toom   Jacklien den Turk  
Judith van der Lee   Cuny Kluin  
Pauline Faken   Quirine van Asselt  
       

Heren (dubbel) 1 17+ 3e klasse     
Christian op de Haar  
Alan Wemmenhove  
John van Ham  
Marcel Tulk  
Marc Neijenhuis  
Albert Mein  
   

Zaterdag

Gemengd (dubbel) 1 17+ 1e klasse
 
Jeroen Pelgrim  
Jelke Nijhof  
Mardelaine Sik    
Ard Kosters  
Britt Wolters  
Cheryl Pasman  
Tom Elbersen   
Gregory Florax  
   

Heren 1 17+ 2e klasse                         Heren 3 17+ 4e klasse 
 
Job Kooi   Bert Veldkamp  
Ed Puister   Arend Jan Schoolderman  
Roland Varkevisser   Carlo Boelen  
Willem van Ernst   Willem Ijzerman  
Pascal Ong   Reinier Ringers  
Jan Puister      
       
Heren 2 17+ 3e klasse                          
Pascal Steenhuis  
Robbert Bijwaard  
Sven Meeuwissen  
Wytze de Jong  
Hans ter Maten  
Vincent Bakker  
Maurice Smit  

Dames 17+ 1 4e klasse                         Dames (dubbel) 17+ 1 Hoofdklasse     
Patricia Tieman   Petra Meurs  
Ina Beumer   Marion Huisman  
Natasja Weerdestijn   Tanja Varkevisser  
Linda Bosgoed   Sietske Joustra  
    Tine Looijenga  
    Pauline Mosterd  
    Sabine Rouwhorst  
       

 

Dames (dubbel) 2 17+ 2e klasse                       
    Dames (dubbel) 3 17+ 3e klasse
   
Sietske Barkhof   Willeke Veldkamp                         
Anja Dekker   Renate Klokkers  
Cornelie van den Haak   Ellen Bijwaard  
Susan Ijzerman   Gonny Feenstra  
Esther Oosterhuis   Rita van den Heuvel  
Belinda Blikman      
       

Dames (dubbel) 4 17+ 3e klasse     Dames (dubbel) 5 17+ 3e klasse
   
Hetty Reints Bok   Marie-José Laarakker  
Pauline Kuiperij   Monique Reinders  
Ingrid Pasop   Diana Baltus  
Karin Dortmans   Jolanda Broer  
Esther Mercx   Marieke Oosterhof  
Rita Paalman   Monique Amade   
       

Zondag

Dames 1 1e klasse     
Laura Jonker  
Romy Veelers                       
Manon de Rijk   
Myrthe Huberts   
Minke Ypma  
Martina Huijgen  
Emma den Dekker  
   

 

Heren 1 1e klasse           Heren 2 2e klasse          
Paul Wennink   Floris Varkevisser  
Damian Bouwmeester   Bas ter Weele  
Bram Huijgen   Roelof Ameshoff  
Dylan Hulshorst   Guido Steenbergen   
Sander Kamminga   Tim Campen  
Ruben van der Veen     Michiel Otten  
    Robert Ameshoff  
       

Heren 3 3e klasse                         
Ivan Miocevic  
Victor van der Veen  
Jelle Weerdestijn  
Wesley Reinders  
Casper van Dijk  
   

Reservespelers

Freek Smit, Jesper Bolt   

end faq

Onze sponsoren: