bal.jpgDSC_0063.jpgDSC_3873.JPGconditietrainingkopie.jpgedbar.jpgDSC_4267.JPGlucienne.jpgIMG_7884.JPGfoto_rackets.jpgclubhuisbinnen.jpgDSC_3837.JPGclubhuisbuiten.jpgCIMG5127.JPGfamilie.jpgDSC_0032.jpgdames.jpgDSC_0014.jpgDSC_4173.JPGpjotractie.jpg

Hieronder is de  teamindeling voor de najaarscompetitie 2018 weergegeven.
(Voor het programma van tenniskids rood, oranje en groen kun je op de teamnaam klikken. De indeling, uitslagen en standen van de groene en overige jeugdteams zijn ook via de ClubApp te raadplegen)

World Tour Zondag Rood

Rood 2 Sprenkelaar 1
     
Bente van der Lee      
Noortje van der Toom      
Thijs Versnel      
Lucas Reints Bok      
Emma Kuipers      
Sarah Zwikker      
Finn Hanekamp      
Matiz Blaas      
Neal Wemmenhove      
Julian de Vries      
Maxime Dijkgraaf      

World Tour Zondag Oranje

Oranje 2 Sprenkelaar 1   Oranje 2 Sprenkelaar 2  
Manouk de Jong   Tjerk de Jong  
Kim Prigge   Aylin van Leeuwen  
Emma vd Toom   Julia Zwikker  
Valerie ten Arve   Fiona Grana Bosgoed  
Morsal Faizi   Ivana Visser  
Mika Rieske   Oscar Broos  
Oranje 2 Sprenkelaar 3   Oranje 2 Sprenkelaar 4   
Cas Bosch   Indira Hoogen Stoevenbelt  
Karlijn Bauling   Tessa Klopman  
Annabelle Stülke   Lisanne Westerink  
Ryan Wemmenhove   Jana Logmans  
Coen Mannessen   Iris Boeder  
Sem vd Vegt   Margriet Boeder  
    Narin Anac  
Oranje 2 Sprenkelaar 5   Oranje 2 Sprenkelaar 6   
Semih Guvendi   Tobian Singel  
Micha Vroege   David van den Berg  
Bas van Gerrevink   Tijmen Mossink  
Tristan Goudemond   Noah Duijnisveld  
Yazdan Kazemi   Thomas Altena  
Charli Suvaal   Maurits Ypma  
    Julian Bonhof  
       

World Tour Zondag Groen

Groen 1 Sprenkelaar 1    Groen 2 Sprenkelaar 2  
Luc Dinnissen   Laure Nieuwland  
Kars Hibma   Amelie Nieuwland  
Jasper Versnel   Rosalie Daems  
Chiel de Jong   Thyra van den Belt  
Esmee ten Arve   Mira Kranenbarg  
Cato Hardenberg   Annefleur Op de Beek  
       
Groen 2 Sprenkelaar 3    Groen 2 Sprenkelaar 4    
Alexander Wonink   Hanne van der Toom  
Sebastiaan Verra   Yaël ten Napel  
Romeo Royer   Naomi Scholten  
Cas Hanekamp   Merel van der Sluis  
Julius Janssen   Jolie Reeker  
    Nathalie Brink  
       

 

Zondag jongens

Jongens 1 - t/m 14 
 
Giel van 't Erve   
Noah Ordelman  
Ryan Grave  
Kyrano van Leeuwen   
Rowan Mulder  
Hugo Bosgoed  
Jongens 1 - t/m 17
  Jongens 2 - t/m 17
  
Philip Varkevisser   Bart van Kampen  
Bas Wubbolt   Stijn Bosch  
Laurens van Brummelen    Tristan Burgering  
Siebe Kooi   Tiemen Kreuwel  
Jonathan Raap   Xander Sterenberg  
    Chico Micali  
       

Zondag jeugd gemengd

Gemengd 1 - t/m 17  
Fabian Torn  
Jurgen Torn  
Thijmen Torn  
Jochem Dekker  
Ruben Verkooijen  
Nina Schrave  
Meike Bulthuis  
   

 

end faq

 

Onze sponsoren: