edbar.jpgclubhuisbuiten.jpgpjotractie.jpgDSC_4267.JPGlucienne.jpgDSC_3873.JPGCIMG5127.JPGDSC_0014.jpgDSC_0063.jpgIMG_7884.JPGDSC_3837.JPGdames.jpgfoto_rackets.jpgbal.jpgfamilie.jpgclubhuisbinnen.jpgconditietrainingkopie.jpgDSC_4173.JPGDSC_0032.jpg
World Team Cup Rolstoeltennis begint over   34 Dagen

Hieronder vind je de teamindeling voor de najaarscompetitie 2017. De aanvoerders zijn vetgedrukt. Voor standen en uitslagen kan je op de naam van een team klikken.

Rood

Sprenkelaar 1 Rood 2 (Afdeling 31)          Sprenkelaar 2 Rood 2 (Afdeling 32)  
Jasper Grijzen   Ruby de Rooy  
Matiz Blaas   Thijs Versnel              
Margriet Boeder   Maurits Ypma  
Iris Boeder   Tim Mosman  
Eline van Loon   Lukas Reints Bok  
Semih Guvendie   Neal Wemmenhove  
Sem de Vegt   Luca Steenbergen  
                                             

 

Oranje

Sprenkelaar 1 Oranje 1 (Afd. 56)
        Sprenkelaar 2 Oranje 1 (Afd. 57)
              
Cas Hanekamp   Julius Jansen  
Romeo de Rooy   Siemen Jansen van der Sligten  
Jasper Versnel   Kim Prigge  
Chiel de Jong   Manouk de Jong  
Luc Dinnissen   Valerie ten Arve  
Alexander Wonink   Amelie Nieuwland  
    Morzal Faizi  
       

 

Sprenkelaar 1 Oranje 2 (Afd. 57)
         Sprenkelaar 2 Oranje 2 (Afd. 55)
               
Tessa Klopman   Charlie Suvaal  
Yana Logmans   Lisanne Westerink  
Indira Hoog-Stoevenbelt   Fleur Herbrink  
Stella Bosgoed   Ryan Wemmenhove  
Fiona Grana Bosgoed    Kelvin de la Bretoniére  
Annabelle Stulke    Tristan Goudemond  
Eva Boas Berg       
       

Sprenkelaar 3 Oranje 2 (Afd. 56)
Amar van der Veer
Karlijn Bauling
Aylin van Leeuwen
Julia Zwikker
Tjerk de Jong
Cas Bosch
Tigo Jansen
 

Groen (Zondag)

Sprenkelaar 1 Groen 1            Sprenkelaar 2 Groen 1
Meike Bulthuis   Hugo Bosgoed
Lisa Hoedemakers   Giel van 't Erve
Siebe Kooi   Chico Micali
Jonathan Raap   Stijn Kosters
Nina Schrave   Kars Hibma
     
     
     

Sprenkelaar 1 Groen 2
          Sprenkelaar 2 Groen 2
Cato Hardenberg   Annefleur op de Beek
Ryan Grave   Thyra van de Belt
Noah Ordelman   Sarah Boas Berg
Laure Nieuwland   Rosalie Deams
Dian v/d Vosse   Mira Kranenbarg
Esmee ten Arve   Naomi Scholten
     

Zondag

Jongens 1 (11 t/m 17) 2e klasse         
Jarno Boskamp  
Daan Kooi  
Mike Ong  
Philip Varkevisser  
Bas Wubbolt  

Jongens 1 (11 t/m 14) 2e klasse           Jongen 2 (11 t/m 14) 2e klasse    
Jochem Dekker   Dinand Biesheuvel  
Laurens van Brummelen   Stijn Bosch  
Fabian Torn   Jurgen Torn  
Ruben Verkooijen   Thijmen Torn  
    Luca Micali  
    Bart van Kampen  

 

Meisjes 1 (11 t/m 17) 3e klasse             Meisjes 2 (11 t/m 17)
   
Isabelle Arends   Babette Teijgeler  
Kiki Ekelmans   Julia Hoedemakers  
Nikita Hulshorst    Femke Weerdestijn  
Roos ter Borg    Sterre van Kampen  
Fleur de Jong      
       

Reservespelers:

 

end faq

Onze sponsoren: